zavřít

Nový Ridge Racer přidriftuje na PC/PS3 a bude zdarma

Windows PlayStation 3

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Ridge Racer hry obvykle vidíme při startech nových konzolí a handheldů, a tak bylo trochu překvapením, že místo Gran Turismo 6 nebo právě nového Ridge Racera byl pro PlayStation 4 oznámen Driveclub. Než (a jestli) se ale tentokrát dočkáme tradičního velkého Ridge Racera pro PS4 a nový Xbox, přidriftuje na PC a PlayStation 3 nový titul s trochu potrefeným názvem Ridge Racer Driftopia. Název napovídá, že se v novém titulu bude hodně driftovat a navíc zdarma. Driftopia bude totiž free to play.

“V NAMCO BANDAI jsme otevření novým obchodním modelům, stejně jako klasickému a pořád fungujícímu prodeji krabicových her. Free to play hraje čím dál tím důležitější roli, takže je pro nás opravdu vzrušující předělat do free to play modelu jednu z našich nejúspěšnějších značek,” napsal v tiskové zprávě senior viceprezident NAMCO BANDAI Games Europe, Olivier Comte.

Kromě traileru složeného jen z herních záběrů už ale žádné bližší detaily nevíme. Dozvědět bychom se je měli poměrně brzy, protože Ridge Racer Driftopia má vyjít ještě letos. Půjde pochopitelně o digitálně šířený titul a už teď se dá docela jasně odhadnout, na čem asi budou stát mikrotransakce - auta, tratě, různé úpravy... Konkrétní položky ale zatím oznámené nejsou.

...

Na Driftopii pracují vývojáři v Bugbear Entertainment, kteří jsou známí svými Flatouty a v minulém roce přišli s lehce nadprůměrným (v recenzi obdržela hra šestku) Ridge Racer: Unbounded, také pro NAMCO BANDAI. Trailer špatně nevypadá a Bugbear závody umí, teď jen aby to nepokazilo necitlivé použití mikrotransakcí...

Tagy: Závodní free-to-play

Zdroje: tisková zpráva,YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.