Národy z Age of Empires III odhaleny
zdroj: tisková zpráva

Národy z Age of Empires III odhaleny

3. 5. 2005 14:14 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Tak už je to jisté.

Jedním z osmi hratelných národů v Age of Empires III budou skutečně i Rusové. Tou poslední ještě neodhalenou frakcí jsou pak Turci. Výčet národů je tedy kompletní. Jak víte z dřívějška, rozdíly mezi jednotlivými frakcemi budou oproti předchozímu dílu mnohem výraznější. Z článku na stránkách magazínu GameSpy jsme se dozvěděli, že Britové poskytnou hráči už od samého počátku hry jednu unikátní výhodu v podobě jednoho bonusového osadníka za každý postavený dům. Další jejich specifikum bude spočívat v tzv. Redcoat jednotkách, což jsou takoví ti vojáci v červených kabátcích s mušketami opatřenými bodáky. Francouzští osadníci zase budou oproti jiným o něco schopnější, resp. budou schopni se díky vlastní pušce alespoň nějak bránit proti útoku z řad nepřátel, ale především divoké zvěře. Francouzi se navíc budou snáze spolčovat s původním americkým obyvatelstvem.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Síla Španělska má spočívat v námořní podpoře z domova a nějakých blíže neurčených zvláštních vojenských jednotkách. Portugalci budou těžit z výhody týkající se možnosti vystavit ještě jedno hlavní centrum. Holanďané pro změnu nebudou závislí na těžbě zlata, budou moci postavit banky, díky nimž jim přibudou na konto peníze. Němci budou disponovat jízdními jednotkami Hulánů.

Konečně se také dostáváme k oněm posledním dvěma národům. Mnoho toho o nich známo není, snad jen, že Rusové budou moci cvičit své jednotky ve skupinách, takže asi budou moci vytvořit najednou více vojáků, než ostatní. Turci sice ve skutečnosti neměli v Novém světě své kolonie, ale to neznamená, že by si je nemohli vytvořit aspoň ve hře. Podle všeho prý budou moci produkovat osadníky zadarmo, což je zajisté velká výhoda zejména při snaze vybudovat hned zpočátku dost silnou ekonomiku. Samozřejmě jinak budou oplývat i některými unikátními jednotkami, jako jsou např. janičáři. Zajímá-li vás tato hra více, přečtěte si naše březnové preview, případně čerstvější preview na GameSpy. Vydání hry se očekává v listopadu.
zdroj: GameSpy

korgull

Nejnovější články