Mytologická akce v God of War
zdroj: tisková zpráva

Mytologická akce v God of War

26. 2. 2005 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Exkluzivní third-person akce pro konzoli PS2 už pomalu klepe na dveře (červen 2005), takže využijeme příležitosti pro krátké obeznámení, co že v nás vlastně v tomhle dobrodružství, vycházejícího z řecké mytologie, čeká a nemine.

V kostce by se dalo říci, že God of War bude mnohem dynamičtější a pestřejší verze Devil May Cry - půjde totiž o působivou kombinaci napínavého příběhu, propracovaného soubojového modelu a skutečně ohromujících audiovizuálních kejklů. V hlavní roli bude bývalý spartanský válečník, který byl trénován samotnými bohy a nyní se bude muset s jedním z nich utkat a porazit jej. Jeho úhlavním sokem má totiž být Áres, bůh války. Samozřejmě, než se k němu dostane prolije hodně krve a vy zase ošoupete všechna tlačítka na dualshocku. Ansámbl vašich oponentů bude velice stylový, za připomenutí stojí Minotaur, Hydra, gorgony, skeletoni a další tolik typické postavy z panoptika starých řeckých bájí a pověstí.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

God of War nabídne skutečně spektakulární bojová komba, přičemž s postupujícím časem se vaše dovednosti v tomto směru mají ještě dále vylepšovat. Vedle častých ataků tváří v tvář se dočkáte též praktického užití magie, něco přeskakování plošinek a pár hádanek, i když naposled zmiňovaný herní aspekt zde bude obsažen vysloveně jen proto, aby se neřeklo. Jádro hry tkví ve všeprostupující akční fázi, která je nesmírně svižná a díky variabilitě využití dvou sečných zbraní (Blades of Chaos) ve vašem držení i dosti originální. Pakliže máte rádi rychlé arkádové mlátičky, tohle by mohla být ta pravá volba pro vás.
zdroj: YahooGames

martin

Nejnovější články