zavřít

Medvědí muži z World of Warcraft: Lich King

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Video z druhého datadisku pro nejhranější západní MMORPG seznámí s rasou Furbolgů.

Více než deseti miliony předplatitelů se může pyšnit nejhranější MMORPG World of Warcraft (91%, recenze), které se brzy dočká rozšíření v podobě druhého datadisku Wrath of the Lich King. V rámci nového ledového kontinentu Northrendu se podíváte do lesnaté oblasti Grizzly Hills, v jejímž srdci Grizzlemaw žijí "medvědí muži" Furbolgové, po celé generace uctívající kolosálního prehistorického medvěda, který se toulá po okolních krajích.


WoW Lich King - Grizzly Hills video

Ani Grizzly Hills však nejsou místem klidu: nebezpečí představuje především rozmáhající se lov Furbolgů i deforestace ze strany hrabivé goblinské společnosti. Kromě toho se na severu množí nemrtví ledoví trollové Drakkari a opouští svou pevnost Drak'Tharon, aby bloudili čím dál tím hlouběji na území Furbolgů. Příčinu toho nejsou schopni určit ani sami medvědí muži, zvyklí na dlouhá staletí soužití obou ras, ani čerstvě příchozí síly do regionu: Aliance a Horda.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King vyjde pro PC dle některých zdrojů koncem léta nebo září, třeba americký Amazon však jeho datum vydání stanovil až na 30. listopadu letošního roku - více v předchozím zpravodajství.
zdroj: PR

levis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.