Madmaxovská automobilová akce Crossout vás zve do další fáze testování
zdroj: tisková zpráva

Madmaxovská automobilová akce Crossout vás zve do další fáze testování

29. 1. 2016 18:43 | Preview | autor: Adam Homola |

Tvůrci War Thunderu vstupují se svojí online akcí Crossout do další fáze bety, jíž vznešeně říkají Battle Testing. Hra má ještě k dokončení daleko a tak probíhá postupné testování všech funkcí hry, přičemž na to nadcházející se bude rozesílat nová vlna pozvánek od 28. ledna do 7. února.

Do aktuálního Battle Testu se můžete přihlásit na této stránce a pak jen doufat, že vás Gaijin vybere. Podmínky nejsou žádné, jen to musíte stihnout do konce příštího týdne. Pokud by vám termín utekl, bude se s vámi počítat případně až do budoucích Battle Testů.

Do nadcházejícího testu slibují vývojáři přidat notně vylepšený craftovací systém s pokročilými součástkami a také frakce: Scavengers, Traders, Lunatics a Engineers. To už zní jak z Mad Maxe. Jakmile se přidáte do frakce, začnete skrze souboje získávat reputaci, která vám pak otevře dveře k novým misím, součástkám, plánům a dalším bonusům.

zdroj: Archiv

Gaijin Entertainment oznámili Crossout už před časem. Hra vzniká ve studiu Targem Games a má připomínat jakýsi online kříženec mezi Mad Maxem, Twisted Metal a Destruction Derby. V postapoklaptickém světě budete sestavovat, upravovat a vylepšovat vlastní obrněná vozidla a vedle brnění na ně navěsíte i spoustu zbraní.

S takhle vybavenou károu se pak vydáte vstříc ostatním hráčům v onlineových PvP bitvách. Jak to všechno vypadá v pohybu vám už napoví čerstvě vydaný trailer přímo ze hry a i když po vizuální stránce nemusí vypadat zrovna lákavě, třeba se pod nehezkou slupkou může skrývat příjemná multiplayerová akce.

Nejnovější články