Karetní mód Blitz z Halo Wars 2 si můžete vyzkoušet v otevřené betě na Xbox One i PC
zdroj: Archiv
Preview

Karetní mód Blitz z Halo Wars 2 si můžete vyzkoušet v otevřené betě na Xbox One i PC

20. 1. 2017 16:00 | autor: Adam Homola |

Halo Wars 2 vyjde skoro přesně za měsíc a už nějakou dobu je jasné, že nepůjde jen o hezčí verzi jedničky. Odborníci na strategie ze studia Creative Assembly se pod taktovkou 343 Industries snaží strategické Halo inovovat, přičemž velkou měrou by se na tom měl podepsat nejspíš mód Blitz. Ten si můžete vyzkoušet v betaverzi od dneška až do konce ledna.

Beta poběží na Xbox One i Windows 10 a vyzkoušíte si v ní rozpracovanou verzi nového módu Blitz, který si klade za cíl oživit standardní klasickou RTS hratelnost skrze vůdce, karty a sestavování balíčku.

Cílem je získat větší skóre než váš oponent zabíráním speciálním kontrolních bodů na mapě. Stačí se na něj jen přesunout a začnou vám naskakovat body. Vyhrává ten, kdo se jako první dostane na 200 bodů. Na kontrolním bodu nebudete mít ale samozřejmě klid, nepřítel za vámi hned vyrazí a bude ho chtít získat pro sebe.

zdroj: Archiv

Blitz můžete hrát v PvP v režimu 1v1, 2v2 a 3v3. V betě jsou přítomni všichni vůdci z plné hry a volba správného vůdce je vlastně prvním krokem, který musíte v betě udělat. Následují karty a stavění balíčku a pak už samotná taktická akce s jednotkami na bojišti. Karty slouží právě jako zdroj jednotek a podpora pro váš styl hraní, jak ukazuje přiložené video.

Fanoušci série se mohou v případě zájmu zakousnout také do poměrně vyčerpávajícího rozboru na webu hry, kde tvůrci řeší téměř každou část módu do detailu.

PC verze open bety je dostupná za tímto odkazem, Xbox One verze na vás čeká tady. Plná verze Halo Wars 2 vyjde 21. února na Xbox One a PC (Windows 10).

Nejnovější články