Máte námět či připomínku? Napište nám
Jak nalákat zombíky z Resident Evil: Operation Raccoon City
zdroj: Archiv
Preview

Jak nalákat zombíky z Resident Evil: Operation Raccoon City

30. 5. 2011 18:30 | autor: levis |

Červencové číslo OPM přineslo podrobnosti o týmové akci Resident Evil: Operation Raccoon City. Hrát budete moci za třídy Recon, Medic, Surveillance a Heavy Weapons, přičemž redaktoři měli dojem, že Recon se pohybuje ze všech nejrychleji a naopak ta nejpomalejší postava - Heavy Weapons - zase disponuje největší palebnou silou.

Každá třída prý bude mít devět jedinečných skillů a přístup ke dvanácti zbraním, ovšem do bitvy si vždy vezmete jen jednu schopnost a jednu zbraň. Ani když tedy stanete nepříteli tváří v tvář, nebude si moci být jistý tím, co máte zrovna u sebe. Při boji na blízko budou postavy umět i nějaké kung-fu pohyby. Momentálně ve hře chybí systém sbírání zkušeností nebo upgradování, autoři ale nevylučují, že ho možná ještě zapracují.

Docela zajímavě zní mód Team Attack, kde nevyhraje skupina s největším počtem fragů, nýbrž bodů. Za obyčejné zabití dostanete pět bodů, ale ještě víc jich získáte, pokud se vám podaří nalákat zombíky až k nepřátelům (stačí je třeba postřelit a nechat krvácet) nebo zabít speciální monstra. Těch bude v Operation Raccoon City ostatně celá řada, od klasických zombíků až po Huntery, Tyranty, vojáky Spec Ops nebo starého známého Leona Kennedyho. Narozdíl od dřívějších her ze série budete moci mířit i za pohybu, zacílit konkrétní terč nebo střílet naprázdno, automatické regenerování zdraví je dnes už samozřejmost. Mimochodem, zombíky prý půjde používat jako živé štíty.

Nejnovější články