Intro Hitmana vás zaplaví nostalgickými vzpomínkami na minulé vraždy
zdroj: tisková zpráva

Intro Hitmana vás zaplaví nostalgickými vzpomínkami na minulé vraždy

24. 2. 2016 16:25 | Preview | autor: Adam Homola |

Nedávno proběhla beta nového Hitmana a překvapivě se zanedlouho vrátí, ovšem jen na PlayStation 4. Beta skončila před pár dny a dojmy z hraní si můžete přečíst tady. Jestliže ale máte PlayStation 4 a platíte si program PlayStation Plus, budete se do ní moct znovu vrhnout 4. března. Nebude přitom vůbec potřeba plnou hru předobjednávat, stačí mít aktivní PS+ a betu si stáhnout.

Pokud jste už ale betu hráli, nenabídne vám ta nová nic nového. Půjde opět o Prolog, ve kterém se Agent 47 poprvé setká s Dianou Burnwood, seznámí se s ICA a to všechno dvacet let před misí Paris Showstopper. Tu si pak užijete v plné verzi hry, respektive hned na začátku v první epizodě.

Vývojáři si v tiskové zprávě betu pochvalují a těší se i na tu novou na PlayStationu. Nikoliv ani tak kvůli připomínkám hráčů, jako spíše potřebě důkladně otestovat serverovou infrastrukturu. Nový Hitman bude totiž prošpikovaný online prvky křížem krážem a nepůjde ani zdaleka jen o pomyslné žebříčky, jako spíše o živoucí složku hry plnou překvapení.

zdroj: Archiv

Tvůrci z IO Interactive si vedle oznámení staronové bety přichystali také nový trailer, či lépe řečeno intro hry. To moc hezky hraje na strunu všem nostalgikům, protože vývojáři v něm vzpomínají na ty nejznámější vraždy a momenty série. Což je samozřejmě velmi subjektivní, protože třeba já toho pána zabil v sauně, nikoliv v bazénu, jak nám to prezentuje nové video.

Vedle hotelu Gallard v Budapešti (Hitman: Codename 47) uvidíte také známou vraždu na vinici Chilean Delegado (Hitman: Blood Money) a další známé momenty z restaurace, ze střechy se sniperkou apod. A nakonec uvidíte ještě plný stůl hitmanovských hraček, na kterém nechybí ani stará známá kačenka…

Nejnovější články