Hlavní hrdina Watch Dogs 2 má kolem sebe pestrou partu hackerů
zdroj: Archiv

Hlavní hrdina Watch Dogs 2 má kolem sebe pestrou partu hackerů

27. 7. 2016 12:50 | Preview | autor: Adam Homola |

Hlavní hrdina prvního dílu je společně s celým Chicagem pryč a otěže přebírá mladý hacker Marcus Holloway. Ten bude, společně se San Franciscem, hlavním hnacím motorem příběhu Watch Dogs 2. Ubisoft v následujících týdnech formou krátké videosérie Remote Access postupně představí všechny hlavní prvky hry a v prvním videu se zaměřuje právě na Marcuse a jeho nejbližší přátele.

Marcus je programátor samouk, mladý hacker, který sice dělá některé ne zrovna legální věci, ale v podstatě je to dobrák. Jeho cílem je, aby se společnost chovala férově ke všem, což ale současná situace neumožňuje. Jenže proti „systému“ nedokáže bojovat sám. Proto vyhledá podobně naladěnou skupinu lidí, kterými je organizace DedSec. Ta působí po celém světě, ale ve Watch Dogs 2 přijdete do styku pouze s pobočkou v San Franciscu.

Tím se záhy dostane k několika lidem, které ho budou doprovázet po většinu hry. The Wrench má vtipnou masku i oblečení, dokáže vyhazovat věci do vzduchu, vyhledává problémy a je Marcusův nejlepší kamarád. Sitara je pro změnu hravá a snaží se své pocity i názory sdělovat prostřednictvím graffiti a obrázků.

zdroj: Archiv

Josh toho moc nenamluví, ale když už něco řekne, má to většinou váhu. Je také z celé skupiny nejschopnější hacker, kterého nezastaví žádný firewall. Watch Dogs 2 jsme si mohli na E3 vyzkoušet na vlastní kůži a Dana sice příběhově nenadchlo, ale prý se hrálo skvěle. Jeho dojmy z hraní si můžete přečíst tady a plnou hru si pak sami vyzkoušet 15. listopadu, kdy vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejnovější články