zavřít

Grand Theft Auto IV má pořádnou homepage

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nabízí turistickou prohlídku Liberty City poprvé s jeho mapou plus 24 obrázků a videa v našem sestřihu.

Rockstar dnes konečně spustil plnohodnotnou verzi oficiálního webu jejich chystané městské akce Grand Theft Auto IV. Dle očekávání jde o propracovanou homepage, zpracovanou ve stylu turistického průvodce o několika kapitolách: Lidé a místa, Odpočinek a zábava & Služby. Kromě toho také konečně známe definitivní podobu mapy herního města Liberty City. Ke stažení je též widget pro umístění na váš web, trojice wallpaperů a screensaver.


Napříč celou stránkou je dále roztroušeno čtyřiadvacet nových obrázků s některými z postav, lokací i důležitých míst ve městě - pokud by se vám je nechtělo hledat, umístili jsme je do naší galerie. Uvidíte na nich nejen portréty hrdinů nebo sličné barmanky, ale též několik do modré barvy laděných screenshotů s hl. hrdinou Nikem mezi policejními auty nebo v garáži. A pokud by ani to nestačilo, posbírali jsme též pětici nových videí, k nimž se na webu můžete naklikat, a spojili v jednu tříminutovou sekvenci:


Grand Theft Auto IV - Tiscali sestřih videí z homepage

Grand Theft Auto IV vyjde celosvětově 29. dubna pro X360 a PS3 - více v preview #2 a předchozích článcích.
zdroj: homepage

levis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.