zavřít

Godus Wars napravuje chyby původní hry a přidává souboje

Windows MAC

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Godus se konečně po mnoha a mnoha měsících dočkal slibovaných soubojů. Jen to není formou obyčejného updatu, ale rovnou v přejmenované "nové" hře Godus Wars. Jde v podstatě o původní Godus s přídavkem soubojů a dalších menších úprav. Godus Wars je zatím dostupná na Steamu v programu předběžného přístupu, ze kterého by se měla překlopit do plné verzi někdy v druhé polovině letošního roku. Dobrou zprávou pro majitele a backery původní hry je fakt, že Godus Wars obdrží automaticky jako bezplatný update na Steamu.

Godus Wars kombinuje hratelnost klasických akčních realtime strategií s transformováním povrchu země tak, jak si ho možná pamatujete z původní hry. Jinými slovy se Godus Wars výrazně přiblížilo tomu, čím měla být Godus už od začátku. Relativně unikátní strategií s hraním si na boha a souboji.

Do hry se také konečně dostal Bryan Henderson, klučina, který se svého času proťukal až do jádra krychle v Curiosity a vyhrál možnost stát se "bohem" v další hře od Petera Molyneuxe. Ten na něj ale nějak zapomněl a Godus vyšel bez něj. Henderson teď konečně ztvárnil jednoho z nepřátelských bohů, kterým se musíte ve hře postavit.

Vy si zase můžete vybrat jednoho ze čtyř hratelených bohů, každý s několika schopnostmi. K dispozici pak máte dva základní typy jednotek (lučištníci a katapulty), dvacet Power Cards, sedmdesát unikátních úrovní a dva protivníky včetně Hendersona. Tolik k aktuální verzi hry v předběžném přístupu.

Plná verze by měla obsahovat přes stopadesát unikátních úrovní napříč sedmi kontinenty, přes dvacet Power Cards s tisícovkami variací a padesát různých bojových jednotek. To by měli tvůrci z 22cans dodat ještě letos.

Vývojáři si hru vydávají na Steamu sami a to na Windows a Mac, za cenu 15 eur. Jak už bylo ale řečeno na začátku, pokud jste na původní Godus přispěli na Kickstarteru, nebo jste si hru koupili na Steamu, dostanete Godus Wars zadarmo.

Tagy: strategie akční fantasy izometrické

Zdroje: tisková zpráva, Steampowered

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.