zavřít

Godus Wars napravuje chyby původní hry a přidává souboje

PC MAC

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Godus se konečně po mnoha a mnoha měsících dočkal slibovaných soubojů. Jen to není formou obyčejného updatu, ale rovnou v přejmenované "nové" hře Godus Wars. Jde v podstatě o původní Godus s přídavkem soubojů a dalších menších úprav. Godus Wars je zatím dostupná na Steamu v programu předběžného přístupu, ze kterého by se měla překlopit do plné verzi někdy v druhé polovině letošního roku. Dobrou zprávou pro majitele a backery původní hry je fakt, že Godus Wars obdrží automaticky jako bezplatný update na Steamu.

Godus Wars kombinuje hratelnost klasických akčních realtime strategií s transformováním povrchu země tak, jak si ho možná pamatujete z původní hry. Jinými slovy se Godus Wars výrazně přiblížilo tomu, čím měla být Godus už od začátku. Relativně unikátní strategií s hraním si na boha a souboji.

Do hry se také konečně dostal Bryan Henderson, klučina, který se svého času proťukal až do jádra krychle v Curiosity a vyhrál možnost stát se "bohem" v další hře od Petera Molyneuxe. Ten na něj ale nějak zapomněl a Godus vyšel bez něj. Henderson teď konečně ztvárnil jednoho z nepřátelských bohů, kterým se musíte ve hře postavit.

Vy si zase můžete vybrat jednoho ze čtyř hratelených bohů, každý s několika schopnostmi. K dispozici pak máte dva základní typy jednotek (lučištníci a katapulty), dvacet Power Cards, sedmdesát unikátních úrovní a dva protivníky včetně Hendersona. Tolik k aktuální verzi hry v předběžném přístupu.

Plná verze by měla obsahovat přes stopadesát unikátních úrovní napříč sedmi kontinenty, přes dvacet Power Cards s tisícovkami variací a padesát různých bojových jednotek. To by měli tvůrci z 22cans dodat ještě letos.

Vývojáři si hru vydávají na Steamu sami a to na Windows a Mac, za cenu 15 eur. Jak už bylo ale řečeno na začátku, pokud jste na původní Godus přispěli na Kickstarteru, nebo jste si hru koupili na Steamu, dostanete Godus Wars zadarmo.

Tagy: strategie akční fantasy izometrické

Zdroje: tisková zpráva, Steampowered

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.