Ghost Recon Wildlands láká do otevřené bety PvP módu s šesti hratelnými třídami
zdroj: Archiv

Ghost Recon Wildlands láká do otevřené bety PvP módu s šesti hratelnými třídami

14. 9. 2017 15:39 | Preview | autor: Patrik Hajda |

Prvním kompetitivním módem otevřené taktické akce Ghost Recon Wildlands nebude již dříve spekulovaný Battle Royale, ale klasický týmový deathmatch o čtyřech hráčích na každé straně, zde nazvaný Ghost War. Jeho otevřená beta se rozběhne v druhé půlce příštího týdne a vyzkoušet ji mohou jak majitelé hry, tak i všichni novým dílem Ghost Recon nepolíbení.

Pokud už máte dost kooperativního vybíjení nepřátelských areálů v rozsáhlém světě Bolívie a již dávno jste svrhli kartel Santa Blanca, můžete se svou partou kámošů vyrazit na lov jiné party kamarádů – vašich úhlavních nepřátel. Stačí utvořit tým čtyř nadšenců, domluvit se na spolu fungujících třídách a předvést mistrovství v taktizování a vzájemné spolupráci, protože vaši nepřátelé nejsou řízeni logicky uvažujícím počítačem, ale nevyzpytatelným člověkem.

Přestože se jeden tým ujímá strany Ghostů a druhý vojáků Spec Ops, kteří spolu soupeří po pádu kartelu, příběh opravdu nečekejte. Můžete ale očekávat osm unikátních map vytvořených pro účely multiplayeru a ve finální verzi celkem dvanáct různých tříd rozdělených do tří kategorií – Assault, Marksman a Support.

zdroj: Archiv

Ubisoft vás samozřejmě nemůže nechat v nevědomosti a v rámci každého ze čtyř videí vám představí vždy tři třídy. První se dostali na řadu Sniper, Scout a Point Man. Poslední jmenovaný je takový tank celého týmu. Nebojí se naběhnout do válečné vřavy uprostřed mapy a kropit nepřátele salvou z útočné pušky nebo je zasype výbušnými a oslepujícími granáty.

Naopak Scout se radši drží stranou a celou situaci monitoruje z výšky svým dronem. Dokud mu ho někdo nesestřelí, dává svému týmu intel o nepřátelských pozicích a vlastně obrovskou výhodu možnou zvrátit průběh celé bitvy. Posledním představeným je Sniper, jehož role asi také není zrovna překvapivá. Jednoduše zakempíte v lese na kopci a odstřelíte nic netušícího jedince.

zdroj: Archiv

PvP mód Ghost War si budete moci vyzkoušet již od 21. září do 25. září v otevřené betě a nezáleží na tom, zda hru vlastníte nebo ne. Z dvanácti plánovaných tříd bude k dispozici polovina a z osmi finálních map prozkoumáte pět. Zároveň si vyzkoušíte i novou mechaniku potlačovací palby, kdy se vám pod velkým tlakem rozostří obraz.

Pokud se chcete s předstihem podívat na obsah Ghost War, nalaďte si 19. září v pět odpoledne adresu twitch.tv/ubisoft. Plná verze PvP módu se do Ghost Recon Wildlands přidá zdarma někdy na podzim.

Nejnovější články