zavřít

Gangster Vinnie rozpoutá již podruhé krvavé peklo v Guns, Gore & Cannoli 2

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Preview autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Vinnie Cannoli je zpět! A s ním i pořádná dávka nekompromisní akce se zombíky, hektolitry krve a správně drsné hlášky. Guns, Gore & Cannoli 2 má být ještě frenetičtější než předchůdce, nabídne víc zbraní, víc nepřátel, víc interakce s prostředím… Prostě by mělo jít o to samé, jen ve větším, uřvanějším balení.

„Mám pro tebe předpověď počasí, Loui. Bude krvavo, místy budou padat části těl.“ Přesně tak. Gangster Cannoli od minula neztratil vůbec nic ze svého kouzla. Stále příjemný chraplák bude častovat brutální dění na obrazovce jednou hláškou za druhou.

Ale nebojte. Nijak ho to neomezuje v masakrování početného zástupu prohnilých zombií, zmutovaných monster, konkurenčních gangsterů, dotěrných fízlů, trénovaných vojáků, tanků, ponorek… Počkat, počkat, tady něco nesedí. No jo, dvacátá léta minulého století jsou již za námi. S Guns, Gore & Cannoli 2 se přesouváte do druhé světové války.

A ve hře to je vidět na každém výbušném kroku. Je až s podivem, jak kouzelnou atmosféru druhoválečného konfliktu dokáže vyobrazit ojedinělá kreslená grafika. Dokonce se zdá, že scény jsou oproti minulé hře mnohem plnější, detailnější a obraz ostřejší. Vývojáři z Crazy Monkey Studios si dali záležet.

Zásadní změnou prošel nyní o 15 let starší Vinnie, který umí nově mířit v rozsahu 360 stupňů, naučil se dvojskok, kopat nepřátele do brady a to i ze vzduchu, uhýbat před kulkami kotoulem, držet v každé ruce jednu zbraň a je tak celkově mnohem mobilnější a pro své okolí ještě více smrtící.

A konečně si tuhle ztřeštěnou taškařici plnou skvělého humoru a létajících střev můžete užít s kamarády v kooperaci až čtyř hráčů. A to jak online, tak i v lokálním multiplayeru. Přidejte k tomu zničitelné prostředí, kde se propadají podlaží, vybuchují vozidla, střílíte ze statických kulometů, smažíte nepřátele plamenometem a netvrďte mi, že to bude nuda.

Guns, Gore & Cannoli 2 zatím nemá stanovené datum vydání, ale měla by vyjít ještě letos na PC (Steam). Do té doby si můžete vyzkoušet na Steamu výborně hodnocenou jedničku za 10 eur.

Tagy: gangy zombie střílečka 2D

Zdroje: Steam, oficiální stránka

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.