zavřít

Free to play verze Star Wars: Old Republic startuje 15. listopadu

Windows

- Preview autor: Petr Poláček Komentáře: 0

(Článek byl doplněn o nové informace ohledně termínu a detailů spuštění free to play varianty hry)

Kdo tady hraje Star Wars: The Old Republic? Nebojte se, přihlašte se, nemáte se zač stydět a nahatery kašlete. Ptám se proto, abych věděl, kolik vás je a jestli je pro koho psát o videu, co prezentuje obsahové novinky chystané v rámci připravovaného updatu 1.5.

Video najdete v článku po rozkliku a několik více či méně srozumitelných členů vývojářského týmu vám bude na jeho záběrech povídat třeba o novém společníkovi, kterým je droid HK-51. Nejdříve ho budete muset zachránit v rámci tuhé mise v podzemí Belsavisu, kde na vás čeká armáda nejobávanějších strojů v celé známé galaxii. To tvrdí popisek, já netvrdím nic. Jen papouškuju. Pokud by vás ale zajímalo, co bude HK-51 zač, můžete se podle mě odrazit od HK-47, který už ve hře figuruje. Nevím proč, ale mám pocit, že budou oba dva robůtci velmi podobného založení.

Update 1.5 vás dále zavede do Sekce-X, dříve neprozkoumané oblasti na Belsavisu. Dread Masterovi pohůnci v této oblasti stráží starobylou mocnou zbraň a úkolem mise nebude nic jiného, než ji čmajznout zlounům přímo před frňákem.

Logicky toho v updatu 1.5 bude mnohem více, třeba nová verze operace Explosive Conflict se zvýšenou obtížností ve všech aspektech, ale těšit se můžete i na nový Cartel Market. Zatím ale není jasné, na který den konkrétně své těšení můžete směřovat. Nebude to však dlouho trvat, stejně jako nás už brzy čeká přechod SWTOR na free to play model, aktuálně naplánovaný na poněkud obecný termín: listopad.

Nedlouho po dopsání původního článku přistála v mailu tisková zpráva, která oznamuje termín spuštění free-to-play varianty SWTOR a samozřejmě i potřebné detaily celého přechodu na nový model. Pokud tedy SWTOR stále sjíždíte, nebo byste to rádi zkusili, když to nyní bude zadarmo, čtěte níže citaci z tiskovky EA:

"Dnes bylo oznámeno, že titul Star Wars: The Old Republic bude od 15. listopadu 2012 doplněn i bezplatnou variantu Free-to-Play. Ta bude spuštěna simultánně ve všech regionech a zemích, kde je The Old Republic oficiálně k dispozici. Nová varianta Free-to-Play umožní hráčům zdarma hrát hru až do 50. úrovně, což je aktuální maximum, a navíc i novou funkci Cartel Market!

Všichni platící předplatitelé budou mít při spuštění varianty Free-to-Play 15. listopadu garantovány všechny bonusové Cartel Coins aktuálně zapsané na stránce Cartel Coin Ledger plus jednorázovou částku 250 bonusových Cartel Coins!

Kromě toho byl rozšířen program odměn! Všichni bývalí předplatitelé, kteří si obnoví své předplatné do 21. prosince 4:59 obdrží bonusové Cartel Coins za měsíce předplatného před 15. listopadem 2012.

Další informace o všech potencionálních odměnách a variantě Free-to-Play najdete na www.StarWarsTheOldRepublic.com/FREE."

Tagy: online sci-fi update

Zdroje: tisková zpráva,Star Wars: Old Republic homepage

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.