zavřít

Football Manager 2013 nabídne nový mód pro "uspěchance"

Windows MAC

- Preview autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Vývojáři ze Sports Interactive si letos pro informování o novém ročníku Football Manageru zvolili hlavně, respektive výhradně, video. Sérii vývojářských deníčků, v nichž názorně (a díky bohu srozumitelně) vysvětlují herní prvky utěšeně roste a třeba aktuální pětice (!) detailně představuje aspekty zbrusu nového Classic módu, který je určen pro takové, jako jsem já. Strašně rádi by si FM zahráli, ale nemají tolik času a trpělivosti, aby dokázali obsloužit všechny manažerské povinnosti v hlavním herní módu.

Miles Jacobson, šéf SI týmu, vám na první videu (všech pět najdete po rozkliku) vysvětlí, že Classic mód zachovává všechny podstatné aspekty manažerské práce, ale ubírá na drobnostech a cpe hráči před oči ty funkce, které jsou v daných situacích obvykle využívané.

I bez rozsáhlých znalostí angličtiny vám budou názorně podané prvky Classic módu jasné, jako facka matky či partnerky při pozdním návratu z „důležitého jednání“ v restauraci. Rovněž připomínám, že předobjednáním hry si můžete zajistit přístup do bety čtrnácti dní před vydáním plné verze, které je naplánováno na 2. listopadu. Podrobnosti o tom najdete v tomto článku.

Tagy: fotbal simulace sportovní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.