zavřít

Early access MOBA hry Paragon je za rohem - všichni hrdinové budou zdarma

PlayStation 4 Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Střílečková MOBA Paragon vstoupí jednou nohou do extrémně konkurenčního prostředí už 18. března skrze early access. O čtyři dny dříve se začne za 20 dolarů prodávat Founder’s Pack, který vám přístup do early access verze hry zajistí a nabídne také slevy na nákup některých herních předmětů. Nikoliv však hrdinů – ti budou všichni dostupní zcela zdarma.

Progres bude už v rámci uzavřené betaverze trvalý, tudíž si můžete být jistí, že po 18. březnu k žádnému mazání nedojde. Pokud si nechcete nic kupovat předem a Paragon vás přesto láká, nezbývá vám než počkat na léto. V rámci early accessu se totiž dostane i na tzv. beta víkendy, kdy se hra na celý víkend otevře všem zájemcům.

Stačí se jen přihlásit do bety na oficiálních stránkách hry a vyčkat na email. Druhým velkým oznámením Epicu je fakt, že všichni hrdinové budou ve hře dostupní zdarma. Nepojede se tedy stylem League of Legends nebo Heroes of the Storm, kde máte k dispozici jen určité množství hrdinů a ostatní si musíte koupit. V Paragonu budou všichni zadarmo a během early accessu by měl přibývat nový hrdina každé tři týdny.

Podobně férový přístup se týká i karet, které mají vliv na hratelnost a upravují schopnosti daného hrdiny. Karty budete moct získat pouze hraním a tvůrci se dušují, že nikdy nehodlají prodávat věci, které by měly vliv na hratelnost. Za reálné peníze se budou prodávat jen kosmetické věci (skiny, emoty…), boosty a jiné věci které vám hru zpohodlní, plus již zmíněný Founder’s Pack.

Vedle něj nabídne Epic také Challenger Pack a Master Pack, oba s větším množstvím skinů, předmětů, boostů, unikátním skinem a dokonce i s Founder’s Packem, který můžete věnovat kamarádovi. Jak už asi tušíte, v rámci early accessu nahlédnete pod pokličku vývoje a uvidíte Paragon ve verzi, která se pravděpodobně bude výrazně lišit od té finální. Vývojáři upozorňují na chybějící funkce a prvky, na absenci pořádného tutoriálu a vůbec pomyslné pomocné ruky novým hráčům.

Stejně tak jsou prý některé věci ve hře jen dočasné a budou nahrazeny finálním modelem, grafikou, zvukem, rozhraním apod. Některé systémy, jako například karty a vůbec celé budování balíčků prý ještě v současnosti vyžadují hodně trpělivosti a budou se v dohledné době měnit. Bude také zajímavé sledovat, jak si tvůrci s žánrem poradí, protože s klasickou MOBA hrou Epic zkušenosti nemá.

Tagy: online tým akční multiplayer first person

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.