zavřít

Druhou hratelnou frakcí v Total War: Rome II je Kartágo

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Po minulém a nepřekvapivém oznámení, že jednou z hratelných frakcí v Total War: Rome II budou Římané, tu máme trochu zajímavější informace. Druhou představenou hratelnou frakcí totiž budou Kartáginci. Jak známo, tak Kartágo bylo svého času supervelmocí a vztahy s Římany byly natolik napjaté, až vyústily v Punské války. Ty sice pro Kartágo nedopadly dobře, ale vy budete moct ve hře konflikt s Římany změnit.

Ve hře bude Kartágo expanzivní obchodní stát s malou domorodou populací. Kvůli tomu budou v armádě převládat žoldáci, ale páteří pozemních sil budou “elitní kartaginští občané známí jako Sacred Band” (na obrázku) a také váleční sloni z lesů severní Afriky. Kartágo ale bude vynikat především na moři s jeho mrštnými loděmi, které obstojí i v těžkých bojích. Z převahy na moři budou coby hratelná strana těžit velmi a to i co se týče obchodování.

Jako demokracie se pak bude Kartágo těšit vyšší úrovni spokojenosti populace. Hráč bude mít samozřejmě možnost vybrat si ze tří mocenských politických cest a je jen na vás, jestli se vydáte cestou válečnictví, ekonomiky nebo sáhnete raději po kultuře. Na Total War: Rome II si ještě počkáme - hra by měla vyjít až ve třetím kvartále příštího roku. Do galerie přibyly také dva nové obrázky, mrknětě na ně.

Tagy: strategie historická válečná

Zdroje: Sega

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.