zavřít

Detaily o vydání Final Fantasy XI v USA

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Final Fantasy XI bude poprvé v historii této fantasy série spadat do žánrové kategorie MMORPG a v obchodech v Severní Americe se objeví 28.

října 2003 (v Japonsku je již venku delší dobu a získává velkou popularitu). Hra bude distribuována celkem na 5ti discích CD-ROM, na kterých kromě plné verze FF XI s 30ti denním předplatným najdete i expansion Rise of the Zilart, on-line verzi minihry Tetra Master a další užitečné aplikace.

Celková cena tohoto balení se vyšplhá téměř na 50 USD. Měsíční poplatky za postavu ve FF XI budou činit cca 13 USD/měsíc, za další přidané postavy budete platit po 1 dolaru/charakter/měsíc, celkem si jich budete moci připlatit maximálně 15. Na Tetra Master se pochopitelně také vztahují poplatky, pro její využívání budou muset zájemci připlácet dolar měsíčně. Jak jsme vás již dříve informovali, do světa FF XI budou moci díky službě Play Online současně vstoupit lidé hrající na PC i PS2. Více se o tomto počinu od Square dozvíte z našich dřívějších zpráv.

kate

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.