zavřít

Datadisky pro Age of Empires III a Zoo Tycoon 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Age of Empires III, kterému jsme právem věnovali nejrozsáhlejší českou coverage (recenze SP / MP / několikadílný návod a průvodce), se stalo nejrychleji prodávanou hrou v téhle RTS sérii (dosud 1,5 milionu zákazníků) a získalo spoustu ocenění, včetně toho od čtenářů i redakce TISCALI.

Není tedy divu, že Microsoft oficiálně ohlásil přípravu zatím nepojmenovaného datadisku, jehož hlavním lákadlem bude hraní za tři domorodé civilizace (mj. Iroquois Confederation). Ty se rozpínají a snaží se ovládnout americký kontinent, přičemž vítězství budou moci dosáhnout novým způsobem a stylem hry. Jinak přinese singleplayerovou kampaň, vylepšení domovského města, další mapy i jednotky a také nějaký bonusový obsah ke všem evropským národům z původního AOE3. Přídavek plánují Ensemble Studios na letošní podzim Update 8.3. a demonstruje ho pětice premiérových screenshotů:


Microsoft není žádný troškař a dnes večer rovněž oznámil hned tři datadisky pro budovatelsko-ekonomickou 3D strategii Zoo Tycoon 2 od Blue Fang Games. Nejprve se v květnu setkáte s African Adventure, ve kterém adoptujete dvacet afrických zvířat z osmi druhů, například ohroženého etiopského vlka. Samozřejmě nemohou chybět ani nové budovy, předměty a dárky, včetně pouštního tématického balíčku. Vše má být pojato jako safari, kde budet moci pozorovat zvířata ve svém přirozeném domově za využití starých známých módů Zookeeper, Zoo Guest, Photo Safari nebo z džípu (viz Endangered Species), nyní s upravovatelnými kresbami na kapotě. Na podzim byl potom slíben celkově čtvrtý přídavek Zoo Tycoon 2: Marine Mania se scénáři o vodních živočiších, tzn. totožný námět jako datadisk pro jedničku z roku 2002 (že by už někomu došly nápady?). A pak se na Vánoce objeví ještě Dino Danger Pack, který bude šířen pouze digitální distribucí.
zdroj: Bluesnews

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.