zavřít

Autumn Leaves modifikace je spíš plnohodnotné DLC pro Fallout: New Vegas

PC

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Fallout 4 sice vyjde už v listopadu, ale bude nějakou chvíli trvat než se na nejnovější díl vrhne i moderská komunita. Důkazem její síly a aktivity je však každopádně modifikace Fallout: Autumn Leaves, který rozšíří Fallout: New Vegas o zhruba sedm hodin hratelnosti. Nejen délkou, ale také rozsahem a teoreticky i kvalitou obsahu by měl být nový mod na úrovni klasických DLC - alespoň to říká Bethesda.

Fallout: Autumn Leaves vyjde 1. října a nabídne přes 2000 řádků profesionálně namluvených dialogů. Postavy mají být propracované nejen svými dialogy, ale také vlastnostmi. Každá z nich má mít své silné i slabé stránky a je na vás, jak toho během hraní využijete.

Autumn Leaves nabídne celkem osm propracovaných úkolů, každý s několika možnými cestami a různými řešeními. A po vzoru Falloutu nabídne modifikace několik různých konců, přičemž vývojáři v tiskovce nezapomněli zmínit, že zvládli vyprodukovat i vlastní soundtrack.

"Projděte se naposled po poušti Mojave a objevte staletí starou knihovnu, obydlenou myslícími stroji. V tomhle zapomenutém Vaultu objevíte, že toho o sobě možná nevíte tolik, kolik si myslíte," píše se v tiskové zprávě. Tajemno knihovny má být velkým tématem Autumn Leaves, ale hra se zároveň nevyhýbá ani typickému falloutímu humoru.

Ostatně, sami tvůrci modifikaci popisují jako duchovní trip, takže kdo ví, v co vyústí. Onu starou knihovnu totiž hlídají nepředvídatelní roboti, snažící se napodobit lidské emoce i chování. Zní to trochu jako čerstvá SOMA? Uvidíme, jak se bude hororu od Frictional Games modifikace Autumn Leaves podobat.

Na obrázky z Fallout: Autumn Leaves se můžete podívat v galerii, a když zavítáte sem, můžete si pustit do uší zdarma dostupný soundtrack. Modifikaci každopádně stahujte z Nexus Mods - od 1. října, tedy od zítřka.

Tagy: Fallout (série) sci-fi postapokalyptická modifikace

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.