zavřít

Autumn Leaves modifikace je spíš plnohodnotné DLC pro Fallout: New Vegas

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Fallout 4 sice vyjde už v listopadu, ale bude nějakou chvíli trvat než se na nejnovější díl vrhne i moderská komunita. Důkazem její síly a aktivity je však každopádně modifikace Fallout: Autumn Leaves, který rozšíří Fallout: New Vegas o zhruba sedm hodin hratelnosti. Nejen délkou, ale také rozsahem a teoreticky i kvalitou obsahu by měl být nový mod na úrovni klasických DLC - alespoň to říká Bethesda.

Fallout: Autumn Leaves vyjde 1. října a nabídne přes 2000 řádků profesionálně namluvených dialogů. Postavy mají být propracované nejen svými dialogy, ale také vlastnostmi. Každá z nich má mít své silné i slabé stránky a je na vás, jak toho během hraní využijete.

Autumn Leaves nabídne celkem osm propracovaných úkolů, každý s několika možnými cestami a různými řešeními. A po vzoru Falloutu nabídne modifikace několik různých konců, přičemž vývojáři v tiskovce nezapomněli zmínit, že zvládli vyprodukovat i vlastní soundtrack.

"Projděte se naposled po poušti Mojave a objevte staletí starou knihovnu, obydlenou myslícími stroji. V tomhle zapomenutém Vaultu objevíte, že toho o sobě možná nevíte tolik, kolik si myslíte," píše se v tiskové zprávě. Tajemno knihovny má být velkým tématem Autumn Leaves, ale hra se zároveň nevyhýbá ani typickému falloutímu humoru.

Ostatně, sami tvůrci modifikaci popisují jako duchovní trip, takže kdo ví, v co vyústí. Onu starou knihovnu totiž hlídají nepředvídatelní roboti, snažící se napodobit lidské emoce i chování. Zní to trochu jako čerstvá SOMA? Uvidíme, jak se bude hororu od Frictional Games modifikace Autumn Leaves podobat.

Na obrázky z Fallout: Autumn Leaves se můžete podívat v galerii, a když zavítáte sem, můžete si pustit do uší zdarma dostupný soundtrack. Modifikaci každopádně stahujte z Nexus Mods - od 1. října, tedy od zítřka.

Tagy: Fallout (série) sci-fi postapokalyptická modifikace

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.