zavřít

Autor modu Battle Royale pro Arma představil vlastní vyvražďovačku Battlegrounds

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Jestliže vám schází další multiplayerovka typu Battle Royale, máte štěstí. Brendan Greene, v tamní komunitě známý jako Playerunknown, svůj žánr neopouští, naopak chystá novou hru Playerunknown’s Battlegrounds. Greene se proslavil modem Battle Royale pro Armu a podílel se také na H1Z1: King of the Hill. Své zkušenosti teď chce zúročit v Playerunknown’s Battle Royale, kde s ostatními hráči máte k dispozici osm kilometrů čtverečních a spoustu výstroje i výzbroje, jen si ji musíte sami poctivě najít.

A když už ji najdete, tak se k ní musíte často probojovat, následně se ubránit a pobít všechny, kteří vám přijdou do cesty. Na nějaké speciální módy se zde příliš nehraje a celá hra funguje na principu posledního přeživšího. K tomu vám vedle zbraní dopomohou i různá vozidla, která lze použít také k útoku, jak ostatně naznačuje přiložené video.

Playerunknown’s Battlegrounds se chce tvářit alespoň trochu realisticky a sázet především na napětí. Hra běží na Unreal Engine 4 a v programu předběžného přístupu by neměla být déle jak půl roku. Do budoucna se počítá navíc také s podporou modů.  zahrát si ji budete moct už za nedlouho. Na Steamu se, zatím jen v programu předběžného přístupu, objeví už 23. března.

Tagy: online akční multiplayer 3rd person third person

Zdroje: Steampowered

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.