zavřít

Tea Club #6: Martin Mastný o MMORPG Novus Inceptio

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kolik dokážete napočítat českých MMORPG? Pokud nás v redakci paměť neklame, tak je jich celých nula. Martin Mastný se v projektu Novus Inceptio snaží situaci zvrátit a nabídnout nejen českým hráčům MMORPG zkušenost, která se sandboxovou filozofií zásadně liší od současných velkých hráčů na trhu. Nevyberete si povolání, schopnosti budou růst v závislosti na provozované aktivitě a vaše postava může mít klony nebo dokonce potomky, kteří dědí předchozí vlastnosti.

zdroj: Archiv

Při povídání s Martinem nutně získáte pocit, že si naložil pořádně složitý úkol a začnete pochybovat, zda je schopen ho dokončit. Jenže Martin má všechno srovnané.

Novus Inceptio s procedurálně generovanou krajinou nenabídne tisíce naskriptovaných úkolů a předem připravená města a vesnice osázená vesničany. Herní obsah budou tvořit samotní hráči svojí aktivitou, která začíná přežíváním v divočině a končí třeba stavbou města, volením starosty a pronajímáním pozemku. Je toho hodně a z ukázek i Martinova povídání vane svěží vítr změny. Nechte ho zafoukat i do vašich plachet!

MMORPG Novus Inceptio s procedurálně generovanou krajinou nenabídne tisíce naskriptovaných úkolů a předem připravená města a vesnice osázená vesničany. Herní obsah budou tvořit samotní hráči svojí aktivitou, která začíná přežívání v divočině a končí třeba stavbou města, volením starosty a pronajímáním pozemku.,zdroj: Archiv

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: mmorpg česká hra procedurálně generovaný obsah

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.