zavřít

Tea Club #6: Martin Mastný o MMORPG Novus Inceptio

PC

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kolik dokážete napočítat českých MMORPG? Pokud nás v redakci paměť neklame, tak je jich celých nula. Martin Mastný se v projektu Novus Inceptio snaží situaci zvrátit a nabídnout nejen českým hráčům MMORPG zkušenost, která se sandboxovou filozofií zásadně liší od současných velkých hráčů na trhu. Nevyberete si povolání, schopnosti budou růst v závislosti na provozované aktivitě a vaše postava může mít klony nebo dokonce potomky, kteří dědí předchozí vlastnosti.

Při povídání s Martinem nutně získáte pocit, že si naložil pořádně složitý úkol a začnete pochybovat, zda je schopen ho dokončit. Jenže Martin má všechno srovnané.

Novus Inceptio s procedurálně generovanou krajinou nenabídne tisíce naskriptovaných úkolů a předem připravená města a vesnice osázená vesničany. Herní obsah budou tvořit samotní hráči svojí aktivitou, která začíná přežíváním v divočině a končí třeba stavbou města, volením starosty a pronajímáním pozemku. Je toho hodně a z ukázek i Martinova povídání vane svěží vítr změny. Nechte ho zafoukat i do vašich plachet!

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: mmorpg česká hra procedurálně generovaný obsah

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.