zavřít

Tea Club #17: Honza Zelený o dopravním tycoonu Logistics

PC

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hrajete Open Transport Tycoon Deluxe a je vám líto, že nevychází moderní hry, které by na tradici dopravních tycoonů navazovaly? Neplačte! Logistics od českého programátora Honzy Zeleného představuje lákavou alternativu, v níž je pozornost upřena na vlakovou nákladní a osobní dopravu a kromě inovativních pravidel přichází s atraktivní grafikou. Programátor Honza Zelený na hře pracuje již 6 let a v našem Tea Clubu ji zevrubně představuje včetně zatím neviděných záběrů z hraní.

Když se Honza Zelený v mládí rozhodl v programovacím jazyce FAND napsat RPGčko, velmi rychle narazil na jeho limity a hra nikdy nevyšla. O několik let později se jeho jméno objevilo v líhni nezávislých her Becherovka Game a Honza začal jako programátor pracovat na Mafii 2 a 3. Nyní v Bohemia Interactive pracuje na domácím enginu a po večerech doma vytváří Logistics.

Popovídali jsme si nejen o vláčcích z různých etap vývoje železnice, páteřních tratích a asynchronním multiplayeru, ale také o zkušenostech z 2K Games a Bohemia Interactive. Pevně věříme, že se vám více jak půl hodinové video bude líbit. A možná přijdou i černokněžník Zababa a mašinka Tomáš!

Audio verzi tohoto Tea Clubu najdete za tímto odkazem.

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: česká hra podcast tea club dopravní strategie

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.