zavřít

Tea Club #17: Honza Zelený o dopravním tycoonu Logistics

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hrajete Open Transport Tycoon Deluxe a je vám líto, že nevychází moderní hry, které by na tradici dopravních tycoonů navazovaly? Neplačte! Logistics od českého programátora Honzy Zeleného představuje lákavou alternativu, v níž je pozornost upřena na vlakovou nákladní a osobní dopravu a kromě inovativních pravidel přichází s atraktivní grafikou. Programátor Honza Zelený na hře pracuje již 6 let a v našem Tea Clubu ji zevrubně představuje včetně zatím neviděných záběrů z hraní.

Když se Honza Zelený v mládí rozhodl v programovacím jazyce FAND napsat RPGčko, velmi rychle narazil na jeho limity a hra nikdy nevyšla. O několik let později se jeho jméno objevilo v líhni nezávislých her Becherovka Game a Honza začal jako programátor pracovat na Mafii 2 a 3. Nyní v Bohemia Interactive pracuje na domácím enginu a po večerech doma vytváří Logistics.

Popovídali jsme si nejen o vláčcích z různých etap vývoje železnice, páteřních tratích a asynchronním multiplayeru, ale také o zkušenostech z 2K Games a Bohemia Interactive. Pevně věříme, že se vám více jak půl hodinové video bude líbit. A možná přijdou i černokněžník Zababa a mašinka Tomáš!

Audio verzi tohoto Tea Clubu najdete za tímto odkazem.

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: česká hra podcast tea club dopravní strategie

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.