zavřít

Sledujte třetí E3 Fight Club Speciál s Martinem Bachem

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

E3 je sice v plném proudu, ale v tuto chvíli můžeme docela bezpečně říct, že všechna zásadní oznámení a největší novinky jsou za námi. V dnešním speciálním Fight Clubu si je tedy můžeme všechny pěkně v klidu rozebrat, a to s neméně speciálním hostem, Martinem Bachem.

Martin má za sebou řadu E3, kdy zažil všechna oznámení přímo na místě. Letošní edici sledoval z klidu domova a prozradí nám, co ho vlastně zaujalo nejvíc. Prostor ohlédnout se za největšími oznámeními dostanou samozřejmě i další účastníci podcastu, kterými jsou Aleš, Šárka a Adam.

Dotazy na Martina i na ostatní můžete psát během živého vysílání do chatu na YouTube.

Tagy: podcast E3 2018

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.