zavřít

Sledujte Fight Club #449 o Paradoxu a Diablu IV, Overwatchi 2 i remasteru Diabla II

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Uplynulý víkend patřil Paradoxu, který oznámeními rozhodně nešetřil, podobně jako týden předtím Riot a jeho projekty spojené s League of Legends. Pro nás bylo bezpochyby hlavním tématem oznámení Crusader Kings III, rozšíření Prison Architectu i Stellaris, nová hra ze série Surviving a spousta dalších věcí. O tom a dalších tématech bude v dnešním podcastu řeč s odborníky na slovo vzatými: Vaškem a Alešem.

Dále se zase na chvíli vrátíme k Blizzardu, jen tentokrát z trochu jiného úhlu pohledu. BlizzCon je za rohem a Blizzard teď dost možná nechal na veřejnost utéct ty největší pecky a nejzajímavější oznámení. Dočkat bychom se totiž měli oznámení Diabla IV, remasteru Diabla II a Overwatche 2.

Na závěr se podíváme i na vaše dotazy, které nám můžete posílat na email podcast@games.cz nebo nám je během živého vysílání psát do chatu na YouTube.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.