zavřít

Sledujte Fight Club #448 o Fortnite a League of Legends

Android PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch iOS Xbox One X iPadOS

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Největší hry současnosti? Nevíme, ale mezi ty západní bez pochyby patří Fortnite a League of Legends. Neskutečně populární akce a dlouhodobě masivně hraná MOBA tu s námi ještě dlouho budou, i když v prvním případě to chvíli vypadalo všelijak.

Epic totiž Fortnite na chvíli jednoduše „vypnul“, což bylo víc než cokoliv jiného chytře promyšlený marketingový tah. Na druhé straně tu pak máme Riot a jejich League of Legends, kde se děje spousta věcí, od nově oznámených titulů až po nově oznámené tituly. V dnešním podcastu si probereme obojí.

Prosvištíme si taky co všechno hrajeme, protože teď máme v redakci hned několik aktuálních pecek a jedna je zajímavější než druhá. Na závěr pak odpovíme na vaše dotazy, které nám můžete posílat na email podcast@games.cz, nebo se nás ptát přímo během živého vysílání na chatu na YouTube.

Tagy: zombie multiplayer podcast MOBA casual eSport League of Legends mobilní hra battle royale

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.