zavřít

Sledujte Fight Club #444 o nejlepších českých hrách

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Každý by dokázal dát dohromady nejlepší české hry. A jestli je „první“ Mafia, Flashpoint, Vietcong, Kingdom Come, nebo něco jiného, je vcelku jedno, všechno to jsou pecky. A všechny v našem novém žebříčku najdete. Jenže my jsme ty největší klasiky ještě rozšířili o ty možná méně známé, ale neméně kvalitní či zajímavé kousky. Starší z vás je znát jistě budou, ale věříme, že ne každý mladý hráč se dokonale vyzná v celé české produkci.

A právě o těch nejlepších českých hrách se dnes ve Fight Clubu pobavíme. Ne jen tak z plezíru, ale v souvislosti s chystaným článkem, který vyjde dnes večer a kde to všechno přehledně očíslujeme a sepíšeme. K tomu si ale dáme ještě klasické kolečko s tím, co kdo hraje, z čeho je kdo nadšen, z čeho je kdo zklamán, a když zbude čas, dostane se i na další témata.

Stejně jako do každého podcastu, i do tohoto nám můžete posílat své dotazy. A to jak e-mailem na adresu podcast@games.cz, tak v chatu na YouTube během živého vysílání.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.