zavřít

Sledujte Fight Club #443 s Helenou Bendovou

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Helena Bendová se zabývá počítačovými hrami v akademické rovině už několik let, o tématu napsala několik knih a v dnešním Fight Clubu pohovoří nejen o své práci, ale i zábavě. Jaké hry hraje herní akademička? Má na ně vůbec čas? A co to vlastně znamená hry studovat z poněkud jiného pohledu, než jakým na ně často nahlíží sami hráči? To všechno a mnohem víc se dozvíte v dnešním Fight Clubu.

Vedle toho se podíváme na klasickou řadu aktuálních témat a probereme si, co hrajeme, protože jde zase o pestrou směsku titulů. A bude líp – brzy začnou vycházet další zajímavé pecky, malé i velké, a my si to všechno (dobře, tak „jen“ většinu z toho) zahrajeme. Co bychom pro vás neudělali!

Tak jako vždy, i tentokrát můžete posílat své dotazy na nás či na hosta, a to na tradiční email podcast@games.cz. Pokud nefandíte elektronické poště a máte raději živější interakci, můžete k pokládání dotazů během živého vysílání využít chat na YouTube.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.