zavřít

Sledujte Fight Club #430 jen a pouze o E3

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Asi by od nás bylo barbarské pojmout dnešní Fight Club jakkoliv jinak než jako speciál o E3. Tedy ne TEN speciál, živý speciál, který se uskuteční 28. června ve večerních hodinách v Jack Daniels Musician Factory (na akci se hlaste zde), ale úplně normální Fight Club, kde zkrátka zhodnotíme posledních pět dní.

Od soboty jsme v redakci moc hodin nenaspali, ale kolektivní únava nám rozhodně nebrání v tvorbě neobvyklého množství článků a bůh ví, co by se muselo stát, aby ve středu nebyl Fight Club.

Spolu s vámi si zrekapitulujeme proběhlé tiskové konference, ukážeme si prstem na tu nejhorší z nich, pohádáme se u výběru té nejlepší a připomeneme si ty nejúžasnější momenty (Keanu!!!). Tak se nestyďte a podělte se o své dojmy v chatu na YouTube.

Tagy: Fight Club E3 2019

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.