zavřít

Sledujte 40. Hardware Club o nejnáročnějších PC hrách

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

„But can it run Crysis?“ Otázka, která kolem roku 2007 provázela každou diskuzi kolem hardware a vydržela na fórech až nepříjemně dlouho. Rozjet první Crysis s maximálním nastavením detailů byl sen každého geeka, pravda ale byla, že v době po vydání hry to nebylo možné.

Crysis má v tomhle status legendy, v historii her však existovala ještě pěkná řádka dalších titulů, které žhavily naše herní železo a kvůli kterým jsme byli nuceni otočit portmonku dnem vzhůru. S Jindrou jsme si tak sedli a vybrali několik milníků v nárocích na hardware, které stojí za připomenutí. A pokud se poštěstí, řeč dojde i na aktuální hry.

40. Hardware Club dnes mimořádně vysíláme od 14:20. Náš obvyklý čas 16:00 jsme uvolnili panu Dortovi, který se pustí do datadisku No Man Sky.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Hardware Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.