zavřít

Podívejte se na záznam rozlučkového Fight Clubu s Petrem Poláčkem

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jste si asi všimli, náš pravidelný podcast s pořadovým číslem 383 byl vysílaný v netradiční čas a offline. Důvodem byl fakt, že jsme uspořádali výjimečný díl, v němž jsme se chtěli rozloučit s Petrem Poláčkem, který definitivně odchází z Tiscali. Petr stojí za Games.cz v té podobě, v jaké ji znáte už mnoho let. Rozlučku jsme tak pojali jako setkání s fanoušky a doufali, že vás přijde co nejvíc. Nakonec sál (a restaurace, kam jsme se následně přesunuli) praskal ve švech, což na záznamu neuvidíte, ale můžete se těšit na hned několik témat a nečekaného hosta…

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club Special Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.