zavřít

Jubilejní Hardware Club #32: O herní a hardwarové budoucnosti s Michalem Rybkou

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rozhodli jsme se, že jubilejní Hardware Cluby nebudou ty desítkové, ale pěkně po nerdovsku jako mocniny dvojky. 32. díl ale nebude speciální jen svým pořadovým číslem. Přivítáme v něm totiž po delší době zase hosta. A nebude to nikdy jiný než herní a hardwarový veterán a publicista Michal Rybka.

S ním se ale spíš než do herní historie podíváme do budoucnosti. Zajímá nás, jaký je jeho názor na streamované a cloudové hraní typu Google Stadia. Má takový koncept šanci ovládnout běžné domácnosti? A jak takový vývoj ovlivní náhled na herní hardware? Zapněte si nás dnes od 16:00 na YouTube.

Mimochodem, premiérově jsem pro vás, čtenáře a posluchače, přichystali malou soutěž. Pokud vydržíte až do konce, dozvíte se cenu i soutěžní otázku. Tak ve čtyři na viděnou!

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware cloud gaming Hardware Club Google Stadia

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID (PS4)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.