zavřít

Hardware Club #43: Jak se bude vyrábět hardware po roce 2020?

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se dnes vyrábí s pokročilou litografií a kolik toho ještě zvládne křemík? Čeká nás zářná grafenová budoucnost, anebo po 3nm výrobním procesu přijde křemíková apokalypsa? Nad těmito otázkami se zamyslíme ve 43. díle Hardware Clubu společně s Jindrou a Jiřím.

Ale abychom potěšili i poptávku po aktuálním stavu hardware, podíváme se v úvodu na nejdůležitější novinky, konkrétně nové grafické karty řady 16 od Nvidie a nové osmijádro s údajným taktem až 5 GHz od Intelu.

Začínáme netradičně ve 14:00 na YouTube.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Hardware Club výrobní procesy 7nm TSMC

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.