zavřít

Hardware Club #37: Zdražení pamětí RAM, RTX 2080 Super a další novinky

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dnešním díle Hardware Clubu se podíváme na novinky, které se udály v posledních týdnech. Nemineme testy RTX 2080 Super, kterou si už můžeme koupit, možné zdražování pamětí, i nenadále vydání nové verze Raspberry Pi.

Operační paměti by mohly zase zdražit, jak ukazuje obchodní spor Japonska a Koreje. Podle někoho je to ale jen krátkodobá záležitost a ceny naopak půjdou ještě dolů. To ale vzhledem k obchodním výsledkům Hynixu moc nevypadá. No bude to ještě zajímavé.

Kdo si brousí zuby na high-end, ale ne na ten úplný v podobě RTX 2080 Ti, toho by mohly zajímat herní testy novinky RTX 2080 Super. Žádné velké překvapení se ale nekoná.

Krom toho proletíme i další zajímavosti kolem hardware: nové Raspberry Pi, záhadné APU AMD Flute, které by mohlo být základem konzolí, i aktuální novinky z technologického světa. No uvidíme, co stihneme, však nás znáte :-) . Tak v 16:00 na viděnou na YouTube.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Nvidia AMD Hardware Club operační paměti

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.