Hardware Club #37: Zdražení pamětí RAM, RTX 2080 Super a další novinky
zdroj: tisková zpráva

Hardware Club #37: Zdražení pamětí RAM, RTX 2080 Super a další novinky

25. 7. 2019 15:30 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

V dnešním díle Hardware Clubu se podíváme na novinky, které se udály v posledních týdnech. Nemineme testy RTX 2080 Super, kterou si už můžeme koupit, možné zdražování pamětí, i nenadále vydání nové verze Raspberry Pi.

Operační paměti by mohly zase zdražit, jak ukazuje obchodní spor Japonska a Koreje. Podle někoho je to ale jen krátkodobá záležitost a ceny naopak půjdou ještě dolů. To ale vzhledem k obchodním výsledkům Hynixu moc nevypadá. No bude to ještě zajímavé.

Kdo si brousí zuby na high-end, ale ne na ten úplný v podobě RTX 2080 Ti, toho by mohly zajímat herní testy novinky RTX 2080 Super. Žádné velké překvapení se ale nekoná.

Krom toho proletíme i další zajímavosti kolem hardware: nové Raspberry Pi, záhadné APU AMD Flute, které by mohlo být základem konzolí, i aktuální novinky z technologického světa. No uvidíme, co stihneme, však nás znáte :-) . Tak v 16:00 na viděnou na YouTube.

zdroj: Archiv

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články