zavřít

Hardware Club #29: Ray tracing pro všechny a další novinky

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dnešním díle jsme si přichystali novinkový přehled toho nejzajímavějšího, co se v uplynulých týdnech událo: oznámení ray tracingu bez karet GeForce RTX, recenze novinek GTX 1660 a 1660 Ti a další informace o procesorech Ryzen 3000.

Už dříve se mluvilo, že ray tracing bude dostupný i bez speciální technologie na běžných kartách. Nejprve to potvrdil Crytek svým demem, které běželo na grafice AMD Radeon RX Vega 56, po čemž překvapivě následovala Nvidia, která na GDC sdělila světu, že ray tracing zapne i na kartách GTX od Pascalu výše.

Zahrajeme si tak s RT efekty i na nových kartách GeForce GTX 1660 a 1660 Ti? To ještě nevíme, potřebné ovladače budou dostupné až dubnu. Podíváme se ale na výkon novinek v rasterizaci a spočítáme si poměr cena/výkon.

Dá-li čas, Jindra popovídá o vývoji kolem očekávaných procesorů AMD Ryzen 3000 se 7nm jádry Zen 2. Startujeme dnes netradičně ve 14:00, ale v klasické sestavě.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Hardware Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.