zavřít

Hardware Club #28: Vyplatí se dnes hotové sestavy z obchodu? Srovnání + naše zkušenosti

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dalším díle Hardware Clubu se od vzletného tématu AI vrátíme hezky na zem, k počítačovým sestavám. A to konkrétně k hotovým herním PC, které můžete potkat v obchodech. Vyplatí se dnes takové sestavy, nebo bude vždy lepší postavit si svou? Jaké výhody a nevýhody oba přístupy mají?

Klima kolem hotových sestav se v poslední době změnilo – obchody si ve většině případů přestaly hrát na tajnůstkáře, takže můžeme dobře porovnat, kolik si za postavené PC připlatíme. Anebo ušetříme? Spočítáme si to.

Kromě cenového srovnání zmíníme klasické nešvary hotových sestav, ale i případy, kdy se takové PC může i navzdory příplatku vyplatit. Nalaďte si nás netradičně už v 15:00 na Youtube.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware pc sestavy Hardware Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.