zavřít

Hardware Club #22: Navrhujeme herní počítače pod stromeček

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo z vás uvažuje o nové herní sestavě pod stromeček (ať už si o ni napíše Ježíškovi, anebo si ji poskládá sám), toho v 22. díle Hardware Clubu potěšíme. Probereme, co se od léta změnilo a jak má smysl postavit počítač dnes.

Protože jsme si vědomi, že před Vánoci není peněz nikdy dost, vynecháme ultra drahé buildy za 100 tisíc Kč a budeme se soustředit spíše na sestavy s dobrým poměrem cena/výkon. Jindra si připravil počítače v nižší cenové kategorii, Jiří se bude snažit obhájit svůj výběr komponent ve střední a vyšší třídě. Začínáme v plné sestavě v 16:00 na YouTube.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware pc sestavy grafické karty procesory Hardware Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.