zavřít

Hardware Club #17: Rozporuplné dojmy z GeForce RTX

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V redakci trápíme GeForce RTX 2080 a u toho po očku sledujeme zahraniční recenze. A dojmů je plno. Bohužel nutno říci, že miska vah převažuje na stranu rozčarování. Ačkoli je zde posun výkonu v rasterizaci, ohledně propagovaného Ray Tracingu ticho po pěšině. Neuspíšila Nvidia nástup nové generace až moc?

RTX 2080 se vyrovná GTX 1080 Ti, RTX 2080 Ti je novým výkonnostním králem, který stačí konečně na 4K hry v 60 FPS. Ale pokud si vzpomínám, o tomhle prezentace nové architektury Turing nebyly. Kde je ten Ray Tracing?

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Nvidia grafické karty Hardware Club GeForce RTX GeForce GTX RTX 2080

Zdroje: Nvidia,vlastní,Gigabyte

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.