zavřít

Fight Club Special: 10 let s Mafií

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Začátkem září uplynulo přesně deset let od chvíle, kdy se na světlo světa dostala zřejmě nejpopulárnější česká hra všech dob - Mafia: The City of Lost Heaven. A protože i po tak dlouhé době neztratila své kouzlo a řada hráčů na ní vzpomíná dodnes, rozhodli jsme se u příležitosti tohoto výročí zvolit Mafii jako téma našeho třetího Fight Club speciálu. Po speciálech k sérii Mass Effect a k Diablu III se tedy tentokrát odebíráme do historie a doufáme, že tenhle zajímavý výlet uvítáte spolu s námi.

Moderování se ujal Martin Bach a spolu s ním k diskutérskému stolku v naší klubovně usedl i šéfredaktor Games.cz Petr Poláček, bývalý šéfredaktor Score a autor blogu Play Forever Honza Modrák, a chybět nemohl samozřejmě ani duchovní otec Mafie, Dan Vávra. Přes internetové linky se k nám navíc připojil i Aleš "Alien" Horák, webmaster nejznámější české fanstránky http://mafia.czech-games.net/, která neustále přináší novinky kolem obou dílů mafiánské série.

Tagy: historie česká hra podcast Fight Club Special

Zdroje: Vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.