zdroj: Vlastní

Fight Club #478: Nová tvář Games.cz

27. 5. 2020 15:30 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

První Fight Club od spuštění nových Games je tady. Hlavní téma tak logicky nemůže být jiné než velký redesign našeho vašeho oblíbeného webu a vše, co je s tím spojené.

Probereme si tak všechny hlavní prvky, nové funkce a dostaneme se i k tomu, co má ještě potenciál na zlepšení. U redesignů není nikdy nic definitivně hotové v den spuštění a i my budeme nové Games pořád ladit, upravovat a vylepšovat. Nebo patchovat, chcete-li.

Evolucí si ale neprošly jen Gamesy. Ještě pořád si jí procházejí i adventury. Rozhodně nemůžeme napsat: „Pryč jsou doby point and click adventur.“ Ty jsou pořád s námi a minimálně v indie segmentu se jim daří. Na druhé straně spektra jsou ale díla od Quantic Dream s rozpočtem desítek milionů eur. Existuje vlastně vůbec nějaká střední cesta? A co na to Telltale?

Své dotazy na nové Games, adventury a na nás můžete samozřejmě posílat i tentokrát. Otázky nám posílejte na tradiční email podcast@games.cz nebo nám je piště během živého vysílání do chatu na YouTube, Twitchi či Mixeru. A nezapomeňte se přidat na náš Discord!

Nejnovější články