zavřít

Fight Club #412 s Mr. Hladem o filmech podle her a Apex Legends

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tvůrci Titanfallu oznámili a rovnou také vydali Apex Legends. Během chvilky nasbírali 2,5 milionu hráčů, aktuálně dominují Twitchi a servery pořád jedou. Při pohledu na tuhle krasojízdu se v BioWare škrábou na hlavě a CliffyB buší hlavou do zdi. O Apexu se tak v dnešním podcastu nemůžeme nebavit, neboť ho sami hrajeme a baví nás.

Fight Club #412 nám po delší době ozvláštní i Mr. Hlad, dobře známý redaktor našeho spřáteleného filmového webu MovieZone. Hlada ostatně můžete znát i z našeho YouTube kanálu, kde si chlapci z MZ povídají pravidelně o filmech. Mr. Hlad se ve Fight Clubu rozpovídá nejen o filmech podle her, ale také o tom, co zrovna hraje a co ho na herním písečku v poslední době zaujalo.

Dotazy tak nemusíte směřovat nutně jen na filmy či seriály podle her, ať už ty stávající, nebo chystané. Otázky na nás i na Hlada nám můžete posílat buď na email podcast@games.cz, nebo je psát během živého vysílání do chatu na YouTube.

Tagy: souhrn

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.