zavřít

Fight Club #407: Novoroční předsevzetí

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One iOS

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První den v práci v novém roce jsme otevřeli pěkně zostra úplně prvním letošním Fight Clubem. A protože si herní odvětví mezi Vánoci a Novým rokem dopřálo medvědího spánku (který ještě nějakou chvíli potrvá), nemáme moc nábojů, kterými bychom kolem sebe mohli pálit. Přesto bylo o čem diskutovat.

Tentokrát se před kameru dostala úplně celá redakce, tedy všech šest osob. Každý jsme v uplynulém týdnu pojedli spoustu jídla a zahráli hry nejrůznějších druhů, takže řeč se jen tak nezastavila. Ale aby došlo i na nějaké to téma, vrátili se k jedné černé kouli chlupů, která nedávno prošla změnou pigmentu. A jako vždy se našel čas na vaše dotazy.

Audio verzi Fight Clubu #407 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Tagy: adventura logická Fight Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.