zavřít

Fight Club #406: Děti nezávislosti

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vánoce jsou už skoro tady a s nimi přichází každoroční menší pauza v natáčení podcastů Fight Club. Přes svátky bude redakce s rodinami, na horách a všude možně, jen ne v práci. Dnešní podcast s pořadovým číslem 406 je tak posledním Fight Clubem letošního roku.

Dnes tak nebude ani tak řešit klasická témata, jako se spíše ohlížet za celým rokem 2018, řešit co si zahrajeme během svátků a na jaké hry se těšíme v příštím roce. Velký prostor dostanou dnes i vaše dotazy, které můžete psát buď na email podcast@games.cz, nebo nám je pokládat během živého vysílání v chatu na YouTube.

Nezbývá než všem divákům a posluchačům Fight Clubu poděkovat za přízeň v roce letošním a dodat, že si budeme vážit vaší podpory i v roce příštím. Změny, které na příští rok chystáme nejsou nijak radikální, ale jak Fight Club, tak i Games.cz budeme v příštích měsících postupně vyvíjet tak, abyste se k nám pořád rádi vraceli.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.