zavřít

Fight Club #395 - Hledání ztracené cesty

PlayStation 4 Windows Xbox One Switch

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O 400. Fight Clubu jste se doufáme už dozvěděli a snad se i přihlásili na tuto událost na Facebooku. V 395. Fight Clubu jsme raději pozvání zopakovali, jen abychom hned nato skočili zase ke hrám. Třeba se dozvíte to, jak moc po uši jsou Vašek s Jirkou v Pathfinderovi.

Oba je to baví a přáli bychom vám slyšet některé jejich redakční debaty. Adam s Patrikem jsou pro změnu po uši v Assassin’s Creed Odyssey, z jehož masivního světa se asi jen tak nevymaní. Taky je to hrozně baví, ale zároveň mají nejednu výhradu...

Jirka se pak svým technickým okem podíval na „oznámený“ PlayStation 5. V detailní analýze mu nezabránilo ani to, že Sony vlastně nic konkrétního neoznámila a že se to možná ani nebude jmenovat PlayStation 5. A bude to mít Ray Tracing?

Audio verzi Fight Clubu #395 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

 

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.