zavřít

Fight Club #384: Fandovský klub

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V naší pražské redakci panuje dusná atmosféra, která však více souvisí s počasím než stavem našich myslí. I přesto se jako každou středu sejdeme v podcastu, tentokrát s pořadovým číslem 384, abychom rokovali o aktuálních událostech na poli her, nikoliv klimatu.

Pavel si vzal na paškál Fortnite a Gnog a je plný dojmů, o které se s námi chce podělit. Probereme vývoj fanouškovského Return of the Tentacle a to, jak se velké společnosti chovají k fanouškovským remakům a pokračováním. Dojde i na budoucnost Xboxu a potenciál, který skrývá příští generace konzolí. Mohl by spočívat ve streamování her?

Neopomeneme ani dotazy, které nám můžete posílat buď během živého vysílání do chatu na YouTube, nebo na redakční adresu podcast@games.cz.

Tagy: zombie multiplayer casual eSport battle royale

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.