zavřít

Fight Club #372: Festivalová sezóna s Michalem Berlingerem

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako každý týden se vrací náš pravidelný podcast Fight Club, v němž tentokrát přivítáme hosta, jímž je Michal Berlinger. Ten patří mezi členy studia Amanita a ve Fight Clubu představí svůj titul Hravouka. Společně a s ním ve studiu zasednou Pavel Dobrovský, Petr Poláček a Aleš Smutný. Pavel mimo jiné popovídá o tom, co zajímavého se událo na mezinárodní konferenci Reboot.

Zde se ocenění dočkal titul Someday You Will Return, pozastavíme se nad Ancestors a pak se vydáme i do toho, co se událo ve zbytku světa, kupříkladu jak vypadá budoucnost seriálového Zaklínače od Netflixu. Samozřejmě dojde i na vaše dotazy, které můžete posílat na emailovou adresu podcast@games.cz a nebo klást do chatu v průběhu vysílání.

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.