zavřít

Fight Club #343: Změna je život

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V našem pravidelném podcastu Fight Club jsme tentokrát přivítali Tomáše Pšeničku ze studia Lusorion Creatives. Ten představil svou novou hru Space Conflict – Legends of Azulgar, která vyšla na Steamu v rámci early accessu. Nešlo ale samozřejmě o jediné téma Fight Clubu. Zasedli v něm i Petr Poláček, Martin Bach a Aleš Smutný a podívali se na nově představený Ataribox, survival střílečku Left Alive a také došlo na jedno důležité oznámení.

Audio verzi Fight Clubu #343 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: česká hra Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.