zavřít

Fight Club #310: Lovecký lístek

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kolesa herního průmyslu se se po pomalém startu ze začátku roku začínají roztáčet na vyšší obrátky, což s sebou přináší zajímavé projekty, o kterých se vždy chceme bavit v našem pravidelném podcastu. Tentokrát došlo na lovecké okénko, když jsme se bavili o titulech The Hunter, kde zvířata lovíte, a Feral, kde jste naopak v roli bestie. K tomu jsme pak přihodili ještě další, tentokrát už ne lovecké, tituly.

Konkrétně jsme řešili oznámení Banner Saga 3 a s tím spojenou Kickstarter kampaň, ale bavili jsme se i o novém Call of Cthulhu titulu od francouzské společnosti Focus Home. A jako obvykle jsme zodpověděli i vaše otázky z mailu a z chatu.

Audio verzi Fight Club #310 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: stealth horor RPG adventura first person Fight Club

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.