zavřít

Fight Club #303: No Sky for Man

Windows MAC

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V posledním listopadovém podcastu Fight Club usedli v naší klubovně Pavel Dobrovský, Martin Bach, Vašek Pecháček a Adam Homola a povídali si zejména o hře No Man's Sky, která se dočkala nejen updatu, ale i vyvrcholení kauzy kolem stížnosti skupiny hráčů na nesplněné sliby vývojářů. Věnovali jsme se ale i dalším tématům, které přinesl uplynulý týden ve světě videoher.

Jednu zajímavou novinku ohlásil například Facebook. Největší sociální síť světa se chystá opět nakopnout takzvané "sociální hry" a představila systém, který umožní uživatelům Facebook Messangeru měřit své síly s ostatními v malých arkádových hrách. Poučil se Facebook ze svých minulých chyb a má šanci si ukousnout zpět z koláče, který mu z velké části přetáhly klasické mobilní hry? I o tom byla řeč hned v první části Fight Clubu.

A abychom nemluvili jen o byznysu, třetí část novinkového bloku jsme věnovali velmi zajímavé hře The Signal From Tölva, kterou autoři představili v desetiminutovém videu. Překvapivě akční zážitek v zajímavém sci-fi prostředí zaujal hlavně Pavla, své si k němu ale řekli i ostatní, aby poté odpověděli na vaše dotazy z chatu a z mailu.

Audio verzi Fight Club #303 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: akční survival podcast first person Fight Club explorativní adventura

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.