zavřít

Fight Club #300: Sešli jsme se U Hradeb

iPad Android PlayStation 4 Windows 3DS MAC VITA Wii U Xbox One Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oslavy 300. dílu podcastu Fight Club jsou úspěšně za námi. V prostorách legendárního kina 64 U HRADEB jsme se sešli s více než stovkou našich čtenářů a posluchačů, abychom poklábosili o tom, co nám natáčení Fight Clubů za ty roky dalo a vzalo, a následně vše samozřejmě pořádně zapili. Pokud jste z různých důvodů nemohli být na místě osobně, nabízíme vám video a audio záznam, a navrch ještě pár fotek.

Když jsme před šesti lety točili první Fight Cluby v našem redakčním kutlochu, sami jsme netušili, kam se naše snaha bude ubírat. Za sebou jsme v té době měli už více než 200 dílů hPodu na Hrej.cz, a kdyby nám někdo řekl, že na Games.cz se nezastavíme ani u čísla 300, asi bychom si klepali na čelo. Nemluvě o tom, že Fight Club vysíláme živě ve video podobě, prokládáme jej videi a zveme si do něj pravidelně zajímavé hosty z české herní scény. Koneckonců, pro porovnání se můžete podívat, jak vypadalo natáčení jednoho z prvních dílů. Všiměte si zejména umně umístěného hadru v okně, který měl zabraňovat ozvěně v záznamu.

76173_168060846561328_2762447_n

Právě sestava, kterou vidíte na fotce (plus fotografující Petr Poláček) se symbolicky ujala i zahájení 300. dílu a představila i novou podobu znělky se speciálním výročním hudebním doprovodem. V rychlosti jsme pak zavzpomínali na to, jak vznikl název Fight Club, jak probíhala první natáčení, experimenty s živým vysíláním a podobně.

Lukáše, Martina, Farida a Petra pak u mikrofonů (a dortu) vystřídala nová sestava ve složení Aleš Smutný, Adam Homola, Honza Olejník a do moderátorské sesle se posadil Pavel Dobrovský. A protože oproti původním plánům nedorazil Karel Drda, bavili jsme se hlavně o něm. Po několika kompromitujících historkách jsme se dostali k otázkám z publika a řeč přišla mimo jiné i na Level TV. A v rámci tohoto vzpomínání pak Pavel zaskočil všechny přítomné ukázkou z nikdy nepublikovaného pilotního dílu pořadu Games TV, který jsme před lety natočili.

pandort

Po další výměně stráží se do natáčení zapojila další speciální sestava, ve které se představili Radek Friedrich, Michal Rybka, Honza Vrobel a Miloš Bohoněk. Následovala tak trochu roztříštěná debata, ve které jsme se dotkli mimo jiné Youtube scény, starých her, herního vývoje a dalších témat. A pak už následovaly jen dotazy, speciální přípitek a rozkrájení dortu, do kterého jsme se po skončení natáčení okamžitě pustili.

Audio verzi Fight Club #300 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud. Fotogalerii z celého večera najdete na facebookových stránkách kina 64 U HRADEB.

Na závěr dovolte, abychom poděkovali všem, kdo na natáčení Fight Clubu #300 dorazili osobně, celému kolektivu kina 64 U HRADEB, panu Dortovi za super dort a vůbec všem, kteří jste Fight Club v uplynulých šesti letech sledovali. Díky moc!

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast redakce Fight Club Special Fight Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.